Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Branches of the Office of Technical Inspection

Branch/Office Address Contact
Technical Inspection Authority 
Warsaw

02-353 Warsaw
ul. Szczęśliwicka 34

tel.: +48 22 57 22 100
fax: +48 22 82 272 09
e-mail: udt@udt.gov.pl

Branch with headquarters 
in Bydgoszcz
85-726 Bydgoszcz
ul. Kamienna 76

tel.: +48 52 32 09 201
fax: +48 52 32 09 221
e-mail: o_bydgoszcz@udt.gov.pl

Office in Płock 09-402 Płock
ul. Kilińskiego 10 c

tel.: +48 24 26 78 340
fax: +48 24 26 78 357
e-mail: o_plock@udt.gov.pl

Office in Toruń 87-100 Toruń
ul. Żwirki i Wigury 77B

tel.: +48 56 69 27 300; 56 69 27 310
fax: +48 56 69 27 333
e-mail: o_torun@udt.gov.pl

Office in Włocławek 87-800 Włocławek
ul. Toruńska 224

tel.: +48 54 42 31 700; 42 31 701
fax: +48 54 42 31 733
e-mail: o_wloclawek@udt.gov.pl

Branch with headquarters 
in Gdańsk
80-017 Gdańsk
ul. Trakt Św. Wojciecha 215 b

tel.: +48 58 32 05 900
fax: +48 58 32 05 905
e-mail: o_gdansk@udt.gov.pl

Office in Olsztyn 10-229 Olsztyn
al. Wojska Polskiego 48

tel.: +48 89 53 56 700
fax: +48 89 53 56 710
e-mail: o_olsztyn@udt.gov.pl

Branch with headquarters
in
Katowice
40-084 Katowice
ul. Opolska 11

tel.: +48 32 78 47 600
fax: +48 32 25 85 532
e-mail: o_katowice@udt.gov.pl

Office in Bielsko-Biała 43-300 Bielsko - Biała
ul. Legionów 81

tel.: +48 33 82 95 920
fax: +48 33 82 95 947
e-mail: o_bielskobiala@udt.gov.pl

Office in Częstochowa 42-218 Częstochowa
ul. Kilińskiego 115

tel.: +48 34 36 71 900
fax: +48 34 36 71 909
e-mail: o_czestochowa@udt.gov.pl

Office in Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza
ul. W. Przybylaka 8

tel.: +48 32 78 47 500
fax: +48 32 78 47 501
e-mail: o_dabrowa@udt.gov.pl

Office in Gliwice 44-100 Gliwice
ul. Robotnicza 4a

tel.: +48 32 30 27 800
fax: +48 32 30 27 801
o_gliwice@udt.gov.pl

Branch with headquarters 
in Kraków
30-087 Kraków
ul. L. Rydla 50

tel.: +48 12 66 22 800
fax: +48 12 66 22 805
e-mail: o_krakow@udt.gov.pl

Office in Kielce 25-316 Kielce
ul. Kościuszki 33 B

tel.: +48 41 36 01 700
fax: +48 41 36 01 710
e-mail: o_kielce@udt.gov.pl

Office in Tarnów 33-101 Tarnów
ul. Czerwonych Klonów 6

tel.: +48 14 63 31 300
fax: +48 14 63 31 530
e-mail: o_tarnow@udt.gov.pl

Branch with headquarters 
in Lublin
20-325 Lublin
ul. Droga Męczenników
Majdanka 6

tel.: +48 81 74 95 700
fax: +48 81 74 95 755
e-mail: o_lublin@udt.gov.pl

Office in Puławy 24-110 Puławy
al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13

tel: +48 81 74 95 770
e-mail: o_pulawy@udt.gov.pl

Office in Rzeszów

35-113 Rzeszów
ul. Wita Stwosza 49

tel.: +48 17 86 31 221
fax: +48 17 86 31 350
e-mail: o_rzeszów@udt.gov.pl

Branch with headquarters 
in Łódź
90-030 Łódź
ul. Nowa 38

tel.: +48 42 67 56 800
fax: +48 42 67 56 900
e-mail: o_lodz@udt.gov.pl

Office in Ostró Wielkopolski 63-400 Ostrów Wlkp.
ul. Matejki 31

tel.: +48 62 73 74 200
fax: +48 62 73 74 208
e-mail: o_ostrow@udt.gov.pl

Office in Piotrków Trybunalski 97-300 Piotrków Trybunalski
ul. Wiosenna 3

tel.: +48 44 64 88 451 ÷ 453
fax: +48 44 64 88 460
e-mail: o_piotrkow@udt.gov.pl

Office in Radom 26-605 Radom
ul. 11 Listopada 29

tel.: +48 48 36 82 000
fax: +48 48 36 82 020
e-mail: o_radom@udt.gov.pl

Branch with headquarters 
in Poznań
61-129 Poznań
ul. Małachowskiego 10

tel.: +48 61 85 04 600
fax: +48 61 85 36 534
e-mail: o_poznan@udt.gov.pl

Office in Gorzów Wielkopolski 66-400 Gorzów Wlkp.
ul. Kotsisa 3

tel.: +48 95 73 37 850
fax: +48 95 73 37 859
e-mail: o_gorzow@udt.gov.pl

Office in Zielona Góra 65-211 Zielona Góra
ul. Ceglana 19

tel.: +48 68 41 09 500
fax: +48 68 41 09 501
e-mail: o_zielona@udt.gov.pl

Branch with headquarters 
in Szczecin
71-342 Szczecin
ul. W. Pola 2B

tel.: +48 91 48 06 400
fax: +48 91 48 75 149
e-mail: o_szczecin@udt.gov.pl

Office in Koszalin 75-215 Koszalin
ul. Morska 45

tel.: +48 94 34 81 700
fax: +48 94 34 81 709
e-mail: o_koszalin@udt.gov.pl

Branch with headquarters
in
Warsaw
02-137 Warszawa
ul. Radarowa 9

tel.: +48 22 52 68 100
fax: +48 22 52 68 116
e-mail: o_warszawa@udt.gov.pl

Office in Białystok 15-727 Białystok
ul. Hetmańska 99

tel.: +48 85 66 44 800
e-mail: o_bialystok@udt.gov.pl

Office in Siedlce 08-102 Siedlce
ul. Brzeska 122

tel.: +48 25 632 77 57
fax: +48 25 63 27 301
e-mail: o_siedlce@udt.gov.pl

Branch with headquarters 
in Wrocław
53-503 Wrocław
ul. Grabiszyńska 51

tel.: +48 71 33 46 700
fax: +48 71 33 46 723
e-mail: o_wroclaw@udt.gov.pl

Office in Opole 45-360 Opole
ul. Plebiscytowa 5

tel.: +48 77 46 40 800
fax: +48 77 45 43 342
e-mail: o_opole@udt.gov.pl

Office in Wałbrzych 58-309 Wałbrzych
ul. Prymasa St. Wyszyńskiego 3a

tel.: +48 74 66 09 800
fax: +48 74 66 09 808
e-mail: o_walbrzych@udt.gov.pl