Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Informujemy, że w dniach 24.12.2016 r. - 8.01.2017 r. Przedsiębiorstwo będzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "KOMNINO" Spółka z o.o. to renomowany producent zbiorników ciśnieniowych, armatury do zbiorników oraz urządzeń do obróbki strumieniowo ściernej.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom zbiorniki ciśnieniowe najwyższej jakości, dzięki czemu jest ich z każdym rokiem coraz więcej. Grono naszych kontrahentów składa się już z ponad 3500 zadowolonych firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy najlepsze metody pracy, nasze zbiorniki ciśnieniowe spełniają najwyższe normy jakościowe oraz wytrzymałościowe. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, jeżeli nie ma w naszej ofercie produktu, którym są Państwo zainteresowani zapraszamy do kontaktu. Jako producent zbiorników jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Oferujemy atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.