Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "KOMNINO" Spółka z o.o.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "KOMNINO" Spółka z o.o. to renomowany producent zbiorników ciśnieniowych, armatury do zbiorników oraz urządzeń do obróbki strumieniowo ściernej. Od wielu lat dostarczamy naszym klientom zbiorniki ciśnieniowe najwyższej jakości, dzięki czemu ich grono stale się powiększa. Grono naszych kontrahentów składa się już z ponad 3500 zadowolonych firm.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy najlepsze metody pracy, nasze zbiorniki ciśnieniowe spełniają najwyższe normy jakościowe oraz wytrzymałościowe. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, jeżeli nie ma w naszej ofercie produktu, którym są Państwo zainteresowani zapraszamy do kontaktu. Jako producent zbiorników jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Oferujemy atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.