Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

KOMNINO – producent zbiorników ciśnieniowych


Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "KOMNINO" Spółka z o.o. to renomowany producent zbiorników ciśnieniowych, armatury do zbiorników oraz urządzeń do obróbki strumieniowo ściernej.
Od wielu lat dostarczamy naszym klientom zbiorniki ciśnieniowe najwyższej jakości, dzięki czemu jest ich z każdym rokiem coraz więcej. Grono naszych kontrahentów składa się już z ponad 7500 zadowolonych firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy najlepsze metody pracy, nasze zbiorniki ciśnieniowe spełniają najwyższe normy jakościowe oraz wytrzymałościowe. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, jeżeli nie ma w naszej ofercie produktu, którym są Państwo zainteresowani zapraszamy do kontaktu. Jako producent zbiorników jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Oferujemy atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.