Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zbiorniki hydroforowe

W tej kategorii prezentujemy zbiorniki hydroforowe, które wykorzystywane są do przechowywania wody dla przemysłu oraz w celach spożywczych. Wykorzystywane są również przez właścicieli domów jednorodzinnych, rolników oraz właścicieli działek rekreacyjnych, które nie są podłączone do sieci wodociągowej. W każdym przypadku zbiornik hydroforowy wraz z odpowiednią pompą pomaga zasilić dany obiekt w wodę. Są one łączone z pompami głębinowymi oraz hydroforowymi, które wraz z zbiornikiem hydroforowym łączą się w funkcjonalny zestaw zasilający instalacje wodne. Zbiorniki hydroforowe służą do stabilizacji ciśnienia wody i podniesienia czynnej objętości instalacji wodociągowej. Dzięki ich zastosowaniu można uzyskać znacznie bardziej wydajny system dostarczania wody.

Jakiego zbiornika hydroforowego potrzebujesz?


W zależności od rodzaju budynku i ilości osób korzystających z wody, trzeba przemyśleć wybór odpowiedniego rozwiązania. Dla przedsiębiorców i osób prywatnych proponujemy skuteczne rozwiązania. Zbiorniki hydroforowe ocynkowane wykonywane są ze stalowej blachy niskowęglowej. Ich przeznaczeniem jest praca w bezciśnieniowych ujęciach wody. Zbiorniki hydroforowe mogą być również pomalowane wewnątrz farbą z atestem PZH. Specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnych zbiorników hydroforowych wraz z akcesoriami, które pomogą stworzyć niezawodną instalację hydroforową.

Jeżeli pojawią się pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Pomożemy Państwu dobrać optymalne rozwiązanie.