Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rys historyczny

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe w Komninie rozpoczęło działalność jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 1 stycznia 1993 roku. Założone zostało przez 18 pracowników P.P.G.R. i U.T, które znajdowało się w tym miejscu wcześniej. Przedmiotem funkcjonowania spółki była działalność rolnicza oraz produkcyjno-usługowa i handlowa. Skupiano się przede wszystkim na działalności produkcyjno-usługowej w branży metalowej oraz remontowej dotyczącej środków transportu. Początki były bardzo różnorodne, ze względu na rozpoznawanie potrzeb rynku. Wykonywano różnego rodzaju konstrukcje spawane, cyklony, odmulacze, podajniki ślimakowe, dokonywano remontów naczep oraz produkowano metalowe zbiorniki, które do dziś można zobaczyć w wielu parkach, nadleśnictwach oraz ZGK. Około roku 1995 ukierunkowany został główny nurt działalności firmy. Postanowiono skupić się na urządzeniach i zbiornikach ciśnieniowych, podlegających pod dozór techniczny. W kolejnych latach stopniowo powiększało się grono klientów zainteresowanych zbiornikami, więc początkowy zakres działań zmieniał się. Od roku 2000 głównym przedmiotem działalności firmy jest produkcja zbiorników i urządzeń ciśnieniowych.

W roku 2009 zmieniła się nazwa firmy, od tego momentu funkcjonuje pod nazwą:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „KOMNINO”
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

W chwili obecnej ofertą przedsiębiorstwa jest produkcja i sprzedaż zbiorników ciśnieniowych, armatury do zbiorników, urządzeń do obróbki strumieniowo ściernej. Grono naszych klientów powiększa się z każdym dniem, już ponad 5500 firm obdarzyło nas swoim zaufaniem. Możemy z pewnością stwierdzić, że lata doświadczenia zbudowały naszą silną pozycję na rynku, a nasze produkty spełniają najwyższe wymagania jakościowe.                                                                                                                      Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Prosimy o kontakt telefoniczy bądź mailowy, jeśli nie zawiera ona interesującego Państwa produktu. Dokonamy indywidualnej wyceny ukierunkowanej na Państwa potrzeby.

                         rys-historyczny-67.jpg         rys-historyczny-69.jpg         rys-historyczny-120.jpg